VIACÚČELOVÉ DRAPÁKY série FMV

Robustná hydraulická vidlica s dvoma vertikálnymi valcami, vhodná na rastlinný odpad.

POPIS

Viacúčelový drapák.

Hydraulické vidlice FMV sú určené na nakladanie a manipuláciu s veľkým množstvom organického materiálu, ako sú plody palmového oleja a vo všeobecnosti organický odpad. Ľahko prenikajú do sypkých materiálov, majú veľký otvor a neskutočnú uzatváraciu silu, ktorú dávajú dva vertikálne valce. Hlavný rám a celková konštrukcia vychádza z klasických rýpacích lyžíc pre rýpadlá, a preto je dobre otestovaný a spoľahlivý. Tento nástroj je najlepším riešením pre profesionálov, ktorí potrebujú spravovať veľké množstvo sypkého materiálu. Drapáky FMV sú vhodné pre pevné žeriavy a hydraulické rýpadlá.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Rôzne možnosti rotátora

Prídavné zariadenia pre žeriav a rýpadlo je možné vybaviť rotačným zariadením, a to buď mechanickým (voľné 250° otáčanie) alebo hydraulickým (hydraulický motor s plynulou rotáciou). V závislosti od typu zariadenia môže byť rotátor zabudovaný do hlavného rámu zariadenia alebo namontovaný na jeho vrchu. Idrobenne ponúka široký sortiment vysoko kvalitných hydraulických rotátorov.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

Vlastné odkazy.

Polypové drapáky, drapáky na sypké hmoty, drapáky na polená a podobné prídavné zariadenia musia byť namontované na prevádzkových strojoch pomocou kardanového spojenia. Táto časť umožňuje voľné kývanie v štyroch horizontálnych smeroch (tzv. kyvadlová montáž). Idrobenne dokáže vyrobiť a dodať na mieru vyrobené spoje pre akýkoľvek prevádzkový stroj, ako sú autožeriavy, rýpadlá, manipulátory s materiálom a zemné zariadenia.

MODELY

Model Cap.l. WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Ø Bmm Cmm Dmm Emm
FMV – 600  600 360 1500 220 1560 325 1360 1200 1000
FMV – 700  700 390 1500 220 1560 325 1360 1200 1250