Prenájom strojov

Autožeriav PV3S ČKD AD080

Základná charakteristika stroja

PV3S ČKD AD 080 je mobilné žeriavové zariadenie, montované ako účelová nadstavba na automobilovom podvozku PRAGA V3S. Patrí do kategórie cestných výložníkových autožeriavov s plne otočnou vežou a sklopným teleskopickým výložníkom, ktorý umožňuje zdvíhanie a premiestňovanie bremien. Autožeriav je určený pre nakladanie a vykladanie bremien, do max. hmotnosti 8000 kg. 

Ponúkame dve varianty prenájmu:

Prenájom stroja bez nášho pracovníka. V tejto variante si stroj prídete zobrať, alebo Vám ho dovezieme na miesto výkonu práce. Po odovzdaní môžete stroj začať používať. Po skončení práce stroj prídeme vyzdvihnúť, alebo nám ho doveziete do areálu firmy. Cena dopravy na miesto výkonu práce a späť, bude stanovená po dohode.  

V druhej variante prenájmu náš pracovník príde na miesto výkonu práce a prácu vykoná. Cena dopravy na miesto výkonu práce a späť, bude stanovená po dohode.  

 

Cenník prenájmu:

-hodinový prenájom 40€/h bez DPH

-celodenný prenájom 500€/24h bez DPH 

-viac denný prenájom stroja: dohodou  

 

Pri prenájme stroja bez nášho pracovníka bude účtovaný depozit* za stroj vo výške 2000€.

*Depozit je tzv. zálohová čiastka pri prenájme, ktorá má slúžiť na vyrovnanie nezaplateného nájomného alebo pokrytie prípadných škôd, v inom prípade je vrátená na konci prenájmu v plnej výške.