Séria FLO VIDLICE NA HNOJ, LESNÍCTVO A POĽNOHOSPODÁRSKE APLIKÁCIE

Hydraulická vidlica pre poľnohospodárstvo a poľnohospodárstvo s horizontálnym valcom.

POPIS

Správny nástroj pre farmárstvo a poľnohospodárstvo.

Vidlice FLO majú jednoduchú a lacnú štruktúru. Čeľuste, zostavené s veľmi odolnými hrotmi z liatej ocele, sa neprekrývajú, ale uzatvárajú „hrot proti hrotu“. Horizontálna konštrukcia valca poskytuje kompaktné celkové rozmery a umožňuje vyšší dosah v porovnaní s vertikálnymi valcami, starými vidlicami. Spätný poistný ventil je súčasťou štandardnej výbavy. Ide o tradičné náradie pre poľnohospodárske práce, ktoré je nevyhnutné pri nakladaní s organickým odpadom a pri záhradníctve. Môžu byť namontované na malé autožeriavy a mini rýpadlá.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Rôzne možnosti rotátora

Prídavné zariadenia pre žeriav a rýpadlo je možné vybaviť rotačným zariadením, a to buď mechanickým (voľné, 250° otáčanie) alebo hydraulickým (hydraulický motor s plynulou rotáciou). V závislosti od typu zariadenia môže byť rotátor zabudovaný do hlavného rámu zariadenia alebo namontovaný na jeho vrchu. Idrobenne ponúka široký sortiment vysoko kvalitných hydraulických rotátorov.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

Vlastné odkazy.

Polypové drapáky, drapáky na sypké hmoty, drapáky na polená a podobné prídavné zariadenia musia byť namontované na prevádzkových strojoch pomocou kardanového spojenia. Táto časť umožňuje voľné kývanie v štyroch horizontálnych smeroch (tzv. kyvadlová montáž). Idrobenne dokáže vyrobiť a dodať na mieru vyrobené spoje pre akýkoľvek prevádzkový stroj, ako sú autožeriavy, rýpadlá, manipulátory s materiálom a zemné zariadenia.

MODELY

Model Tipsn. WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Emm
FLO – 10  10 155 600 220 1250 1020 680 580 650
FLO – 12  12 175 700 220 1250 1020 680 580 800
FLO – 14  14 195 800 220 1250 1020 680 580 950