Séria TPW WALLBOARD VIDLICA

Nástenná vidlica na zbieranie a bezpečnú manipuláciu so sadrokartónovými panelmi.

POPIS

„Povinnosť“ pre manipulátorov s nástennými doskami.

Nástenná vidlica je jediným nástrojom na manipuláciu so sadrokartónovými panelmi pomocou hydraulických žeriavov. Vďaka svojmu spoľahlivému mechanizmu môže toto príslušenstvo vyzdvihnúť nástenné dosky z nákladného auta, hladko ich položiť na jednu stranu, aby ich operátori mohli bezpečne vyložiť do rozostavaných budov.

Splnený štandard USA.

Vidly na steny TPW 2000 sú špeciálne navrhnuté tak, aby splnili ciele profesionálnych operátorov na trhu so sadrokartónovými doskami v USA, pretože sú výsledkom dlhoročného náročného testovania.

Trvanlivosť.

Každá vidlica je dodávaná s tromi Nylon ®  podložkami so vylepšenou hrúbkou (o 75% viac ako je štandard na trhu), aby sa zabezpečila dlhšia životnosť a nižšia údržba. 

Konštrukčné materiály

Vidlice sú vyrobené z kalenej bórovej ocele, modelované v najťažších pracovných podmienkach (najvyššia nosnosť aj pri najnižších teplotách). Každý z nich je vybavený presnými, robustnými a ľahko použiteľnými zámkami vidlíc. Zosilnený hlavný rám, realizovaný z oceľových rúrok, poskytuje maximálnu pevnosť a nízku celkovú hmotnosť.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vlastné odkazy.

Vidly na steny, polyp drapáky, drapáky na guľatinu a podobné prídavné zariadenia musia byť namontované na prevádzkových strojoch pomocou kardanového spojenia. Táto časť umožňuje voľné kývanie v štyroch horizontálnych smeroch (tzv. kyvadlová montáž). Idrobenne dokáže vyrobiť a dodať na mieru vyrobené spoje pre akýkoľvek prevádzkový stroj, ako sú autožeriavy, rýpadlá, manipulátory s materiálom a zemné zariadenia.

MODELY

Model WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm
TPW – 2000  360 2000 220 650 (25”) – 457 (18”) – 558 (22”) 1220 (48”) 1830 (72”) – 1600 (63”) – 2135 (84”) 2030 (80”)
TPW – 6000  390 2720 220 560 1220 1830 2030