Séria POM ROCK DRAPÁKY

Polypový drapák na skaly, vhodný na zdvíhanie a manipuláciu s prírodnými kameňmi a balvanmi.

POPIS

Manipulácia s kameňmi

Drapáky rady POM sú navrhnuté tak, aby zvládli veľké kamene a balvany. Sú to uchopovacie zariadenia s nezávislými hrotmi, z ktorých každý sa uvádza do pohybu dvojčinným hydraulickým valcom. To umožňuje, aby zariadenie dobre držalo nesymetrické predmety, ako sú prírodné kamene. Hroty majú zvláštny dizajn a vrúbkované hroty, aby sa dosiahla najlepšia priľnavosť na povrchu skál.

Tri štandardné modely

Idrobenne ponúka tri štandardné modely: drapák s tromi čeľusťami, vhodný pre midi-rýpadlá, a dva modely pre ťažšie stroje do hmotnosti 40 ton. Keďže ide o medzeru na trhu, kde sú potreby často veľmi špecifické, Idrobenne dokáže navrhnúť a postaviť drapáky na mieru, ktoré možno použiť aj v slanej alebo morskej vode.

Všestrannosť

Polypové drapáky sú viachrotové uchopovacie zariadenia. Každý prst sa uvádza do pohybu dvojčinným hydraulickým valcom. Na to majú čeľuste alebo zuby synchronizovaný, ale nezávislý pohyb otvárania a zatvárania. Počet hrotov sa pohybuje od štyroch do šiestich. Vďaka tejto vlastnosti sú polypové drapáky obzvlášť vhodné na zber a manipuláciu s veľkým množstvom objemných materiálov, ako je kovový šrot, papier, pneumatiky, tuhý mestský odpad a palivové drevo. Môžu byť namontované na autožeriavy, mini rýpadlá, stacionárne žeriavy, hydraulické rýpadlá a kolesové nakladače.

Rôzne možnosti rotátora

Prídavné zariadenia pre žeriav a rýpadlo je možné vybaviť rotačným zariadením, a to buď mechanickým (voľné 250° otáčanie) alebo hydraulickým (hydraulický motor s plynulou rotáciou). V závislosti od typu zariadenia môže byť rotátor zabudovaný do hlavného rámu zariadenia alebo namontovaný na jeho vrchu. Idrobenne ponúka široký sortiment vysoko kvalitných hydraulických rotátorov.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v tomto odvetví, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú oterové dosky (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú lopatky vedier, hroty a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

Vlastné odkazy.

Polypové drapáky, drapáky na sypké hmoty, drapáky na polená a podobné prídavné zariadenia musia byť namontované na prevádzkových strojoch pomocou kardanového spojenia. Táto časť umožňuje voľné kývanie v štyroch horizontálnych smeroch (tzv. kyvadlová montáž). Idrobenne dokáže vyrobiť a dodať na mieru vyrobené spoje pre akýkoľvek prevádzkový stroj, ako sú autožeriavy, rýpadlá, manipulátory s materiálom a zemné zariadenia.

MODELY

Model Teethn. WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Emm Ø FxGmm
POM – 3/380  3 450 2500 220 1340 1680 1180 1370 2000 32×80
POM – 4/550-P  4 850 5000 300 1300 2050 950 1160 2150 50×100
POM – 5/1000-P  5 1700 8000 350 1650 2360 1900 2350 2700 70×150