SÉRIA PFS/T DRŽADLO PRE ŽELEZNIČNÉ SPACE

Drapák na zdvíhanie, manipuláciu a kladenie drevených alebo betónových železničných podvalov.

POPIS

Spoľahlivý nástroj za každých podmienok.

Hydraulická svorka na zdvíhanie a manipuláciu so železničnými podvalmi je robustný a osvedčený nástroj. Uchopovaciu silu zabezpečujú dva silné valce, umiestnené horizontálne. Táto konštruktívna geometria je veľmi robustná a spoľahlivá. Zakrivenie čeľustí je navrhnuté tak, aby optimalizovalo prienik do naskladaných materiálov a uľahčilo nakladanie.

Údržba železníc.

Údržba železníc je technicky veľmi vyspelý sektor činnosti, do ktorého sa môžu zapojiť iba čisto profesionálni odborníci. Idrobenne ponúka týmto náročným zákazníkom špičkové nástroje, ktoré zaručujú silu, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.

Adaptéry na mieru.

Idrobenne môže dodať všetky druhy adaptérov pre rôzne železničné a cestné nakladače. Každý výrobca hydraulického stroja na údržbu železníc má v skutočnosti iný model rýchlospojky, ktorá umožňuje rýchly prechod z nástroja na iný.

Hydraulický rotátor pre železničné náradie

Obnova a výstavba železníc si vyžadujú súčasné používanie rôznych nástrojov s tým istým prevádzkovým strojom: každé železničné rýpadlo musí mať drapák na podvaly, nakladaciu lyžicu, drapák na koľajnice, podbíjačku štrku a lyžicu na kopanie medzi železničnými podvalmi ( BMV-2/200-S). Z tohto dôvodu sú železnično-cestné stroje dodávané so systémom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu rôznych prídavných zariadení. V Taliansku sa tento cieľ dosahuje použitím hydraulického rotátora s čapom, ktorý zostáva zavesený na ramene, ktoré dokáže rýchlo zapnúť každý drapák. Spoločnosť Idrobenne vyvinula svoj vlastný, veľmi robustný a spoľahlivý hydraulický rotátor pre železničné aplikácie, ktorý dokonale plní svoj účel.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc, hroty a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

MODELY

Model WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Emm
PFS – 55/TL  700 3000 300 2140 1450 1300 900 950
PFS – 55/TP  990 3000 300 2140 1450 1300 900 950