SÉRIA PFS/R DROBÁK PRE ŽELEZNIČNÉ TRATE

Drapák na zdvíhanie, manipuláciu a polohovanie koľajníc.

POPIS

Osvedčený produkt ponúkaný v dvoch verziách.

Hydraulické drapáky na zdvíhanie železničných koľajníc sú robustné a spoľahlivé prídavné zariadenia, navrhnuté pre najťažšie pracovné podmienky. Rad pozostáva z dvoch modelov: PFS 70/R, kompaktný drapák s dvoma valcami, a výkonnejší PFS 140/R, vybavený 4 valcami namontovanými vo vertikálnej polohe. Prvý, ktorý je vhodný aj pre autožeriavy, má nosnosť 3 500 kg, druhý je určený pre cestno-koľajové rýpadlá a má nosnosť 5 000 kg. Zakrivenie čeľustí zaisťuje najlepší výkon pri zaťažení.

Údržba železníc.

Údržba železníc je technicky veľmi vyspelý sektor činnosti, do ktorého sa môžu zapojiť iba čisto profesionálni odborníci. Idrobenne ponúka týmto náročným zákazníkom špičkové nástroje, ktoré zaručujú silu, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.

Adaptéry na mieru.

Idrobenne môže dodať všetky druhy adaptérov pre rôzne železničné a cestné nakladače. Každý výrobca hydraulického stroja na údržbu železníc má v skutočnosti iný model rýchlospojky, ktorá umožňuje rýchly prechod z nástroja na iný.

Hydraulický rotátor pre železničné náradie

Obnova a výstavba železníc si vyžadujú súčasné používanie rôznych nástrojov s tým istým prevádzkovým strojom: každé železničné rýpadlo musí mať drapák na podvaly, nakladaciu lyžicu, drapák na koľajnice, podbíjačku štrku a lyžicu na kopanie medzi železničnými podvalmi ( BMV-2/200-S). Z tohto dôvodu sú železnično-cestné stroje dodávané so systémom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu rôznych prídavných zariadení. V Taliansku sa tento cieľ dosahuje použitím hydraulického rotátora s čapom, ktorý zostáva zavesený na ramene, ktoré dokáže rýchlo zapnúť každý drapák. Spoločnosť Idrobenne vyvinula svoj vlastný, veľmi robustný a spoľahlivý hydraulický rotátor pre železničné aplikácie, ktorý dokonale plní svoj účel.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

MODELY

Model WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Emm Ø Fmm
PFS – 70/R  475 3000 300 1020 925 610 845 1240 80
PFS – 140/R  525 5000 300 1300 1100 1365 600 1175 250