Séria PFS/C BALLAST TAMPER

Nevibračný tamper drapák na balenie štrku pod železničné podvaly.

POPIS

Výhody nevibračnej manipulácie.

PFS 80/C od Idrobenne je prevádzkovateľmi uznávané ako najlepšie nevibračné zariadenie na balenie štrku pod podvaly. Drapák pozostáva z veľmi pevného rámu, na ktorom je upevnený masívny hydraulický valec. Sila valca je potom znásobená dlhými pákami, aby sa umožnila obrovská uzatváracia sila na konci ramien. Výhodou takéhoto zariadenia vzhľadom na vibračné jednotky, okrem nižšej ceny, je, že absencia vibrácií zaisťuje dlhšiu životnosť ako uchopovača, tak aj bagra. Vibrácie majú v skutočnosti za následok väčšie opotrebovanie ramena cestného-koľajového rýpadla.

Údržba železníc.

Údržba železníc je technicky veľmi vyspelý sektor činnosti, do ktorého sa môžu zapojiť iba čisto profesionálni odborníci. Idrobenne ponúka týmto náročným zákazníkom špičkové nástroje, ktoré zaručujú silu, spoľahlivosť a jednoduchosť použitia.

Adaptéry na mieru.

Idrobenne môže dodať všetky druhy adaptérov pre rôzne železničné a cestné nakladače. Každý výrobca hydraulického stroja na údržbu železníc má v skutočnosti iný model rýchlospojky, ktorá umožňuje rýchly prechod z nástroja na iný.

Hydraulický rotátor pre železničné náradie

Obnova a výstavba železníc si vyžadujú súčasné používanie rôznych nástrojov s tým istým prevádzkovým strojom: každé železničné rýpadlo musí mať drapák na podvaly, nakladaciu lyžicu, drapák na koľajnice, podbíjačku štrku a lyžicu na kopanie medzi železničnými podvalmi ( BMV-2/200-S). Z tohto dôvodu sú železnično-cestné stroje dodávané so systémom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu rôznych prídavných zariadení. V Taliansku sa tento cieľ dosahuje použitím hydraulického rotátora s čapom, ktorý zostáva zavesený na ramene, ktoré dokáže rýchlo zapnúť každý drapák. Spoločnosť Idrobenne vyvinula svoj vlastný, veľmi robustný a spoľahlivý hydraulický rotátor pre železničné aplikácie, ktorý dokonale plní svoj účel.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

MODELY

Model WeightKg MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Emm
PFS – 80/C  510 300 40 780 1050 1030 660