Séria KSG

Hydraulický drapák na zdvíhanie, manipuláciu a kladenie jednotlivých obrubníkov.

POPIS

Revolučný nástroj

Jedinečný dizajn čeľustí umožňuje operátorovi bagra uchopiť obrubníky priamo z balíka, bez poškodenia povrchu obrubníka, a umiestniť ich na čiaru na obrubník bez manuálnej pomoci. Navrhnuté tak, aby zvládli širokú škálu typov obrubníkov. Operátori zistili zníženie ručnej práce o – 60 %. Tento údaj naznačuje, že doba návratnosti drapáka je extrémne krátka.

Úchop na šírku

Geniálna a revolučná myšlienka je chytiť  obrubník na  šírku a nie na dĺžku. Podľa tejto jednoduchej myšlienky je KSG skutočnou prácou s jedným nástrojom, pretože dokáže položiť obrubníky jeden vedľa druhého bez akejkoľvek vôle. Takže už nie je potrebné mať obsluhu, ktorá by obrubníky vyrovnávala ručne. Obe ramená drapáka majú špeciálne navrhnuté plastové podložky, tvarované tak, aby zabránili poškriabaniu obrubníkov. To je tiež dobrý bod, keď ide o úsporu peňazí a rýchlu prácu. Otáčanie môže byť manuálne (s riadidlami) aj hydraulické.

Rôzne možnosti rotátora

Prídavné zariadenia pre žeriav a rýpadlo je možné vybaviť rotačným zariadením, a to buď mechanickým (voľné, 250° otáčanie) alebo hydraulickým (hydraulický motor s plynulou rotáciou). V závislosti od typu zariadenia môže byť rotátor zabudovaný do hlavného rámu zariadenia alebo namontovaný na jeho vrchu. Idrobenne ponúka široký sortiment vysoko kvalitných hydraulických rotátorov.

Skúsenosti v stavebníctve a spoľahlivosť.

Viac ako tridsaťročné skúsenosti v priemysle, najmodernejšie programy technického dizajnu a starostlivá montáž robia z hydraulického zariadenia Idrobenne spoľahlivý a bezpečný výrobok. Konštrukciu a testovanie vykonáva vysokokvalifikovaný a skúsený personál. Dizajn zariadenia je vždy „užívateľsky prívetivý“, aby bol zaistený jednoduchý prístup počas údržby. Všetky opotrebiteľné diely sú ľahko dostupné a rýchlo vymeniteľné.

Vysoko kvalitné komponenty.

Všetky produkty sú vyrobené z vysokopevnostnej švédskej ocele pre konštrukčné diely a používajú opotrebiteľné platne (Hardox) pre diely, ktoré sú v kontakte s materiálmi, s ktorými sa manipuluje, ako sú čepele lyžíc a hroty. Čapy s veľkým priemerom sú vyrobené zo špeciálnej ocele, kalenej tepelným spracovaním. Puzdrá sú opatrené vnútornou špirálou na rozvod maziva. Celý výrobný cyklus je certifikovaný podľa noriem ISO 9001.

Vlastné odkazy.

Drapáky na obrubníky, drapákové lopaty, drapáky na polená a podobné prídavné zariadenia musia byť namontované na prevádzkových strojoch cez kardan. Táto časť umožňuje voľné kývanie v štyroch horizontálnych smeroch (tzv. kyvadlová montáž). Idrobenne dokáže vyrobiť a dodať na mieru vyrobené spoje pre akýkoľvek prevádzkový stroj, ako sú autožeriavy, rýpadlá, manipulátory s materiálom a zemné zariadenia.

MODELY

Model WeightKg Max LoaddaN MaxBar Amm Bmm Cmm Dmm Oil Flowl./min
KSG – 80  55 80 200 30 – 160 350 600 400 20 – 40
KSG – 400  80 400 200 0 – 400 350 575 400 20 – 50